Lineage II by Indil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lineage II by Indil

Pokec pro všechny příznivce hry Lineage II chronicle IV ..
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 EV- mobové 3x hp

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Indil
Čestný člen
Čestný člen
Indil


Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 17. 01. 08

EV- mobové 3x hp Empty
PříspěvekPředmět: EV- mobové 3x hp   EV- mobové 3x hp Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 12:52 pm

Alespoň mě, na levelu 58 se úúúplně skvěle expí v Enchanted valley, na těch unicornech, a stromech 53-55 lvl, ale 3xHP.
Vyvolám si tam vždycky sumona,ten to pomlátí,. já ho akorát občas healnu a pak nukuju.
jedinej problem je, že to chce dost many, a když nemám SEčko tak mě to nebaví, pak půlhodinu sedět Smile
Návrat nahoru Goto down
http://indil.bloguje.cz
Moneo
Čestný člen
Čestný člen



Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 27. 01. 09

EV- mobové 3x hp Empty
PříspěvekPředmět: Re: EV- mobové 3x hp   EV- mobové 3x hp Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 3:21 am

Indil napsal:
Alespoň mě, na levelu 58 se úúúplně skvěle expí v Enchanted valley, na těch unicornech, a stromech 53-55 lvl, ale 3xHP.
Vyvolám si tam vždycky sumona,ten to pomlátí,. já ho akorát občas healnu a pak nukuju.
jedinej problem je, že to chce dost many, a když nemám SEčko tak mě to nebaví, pak půlhodinu sedět Smile

Pm Sarumon, ten Ti poradí Smile
Návrat nahoru Goto down
Spiritek




Poeet p?íspivku : 6
Age : 31
Registration date : 18. 01. 08

EV- mobové 3x hp Empty
PříspěvekPředmět: Re: EV- mobové 3x hp   EV- mobové 3x hp Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 11:43 am

No jo Razz ... nase spolecny ,,Hard,, Farmy v EV lol! ... ani nevis jak mi to chybi :f .. nuf No
Návrat nahoru Goto down
DomiSs0




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 05. 11. 09

EV- mobové 3x hp Empty
PříspěvekPředmět: Re: EV- mobové 3x hp   EV- mobové 3x hp Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 9:18 am

Ja nejradeji expim v The Saint's Necropolis jsou tam 70 a na manu cekam nemusim mam lahvicky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





EV- mobové 3x hp Empty
PříspěvekPředmět: Re: EV- mobové 3x hp   EV- mobové 3x hp Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
EV- mobové 3x hp
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lineage II by Indil :: Lineage :: Expení, mobové-
Přejdi na: