Lineage II by Indil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lineage II by Indil

Pokec pro všechny příznivce hry Lineage II chronicle IV ..
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Koníčkáři sem :lol: (ES, pro lamky Elemental summoner :X)

Goto down 
AutorZpráva
Moneo
Čestný člen
Čestný člen



Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 27. 01. 09

Koníčkáři sem :lol: (ES, pro lamky Elemental summoner :X) Empty
PříspěvekPředmět: Koníčkáři sem :lol: (ES, pro lamky Elemental summoner :X)   Koníčkáři sem :lol: (ES, pro lamky Elemental summoner :X) Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 3:17 am

Taaakže za tenhle char sem viděl hrát cca 4 lidi - včetně hero arween a nově i a1d5, a "nehero" ja a gism3k - (hrát = 60+), jinak to nikdo moc nezná - nechci říct neumí =) - a podle mě je to naprosto super char, ikdyž na pvp 1 vs 1 mi chary se sleepem většinou nakopou zadek Razz , tak v pt alespoň o 2 členech když mě nuk nesleepne většinou max. na 4 rány leží (včetně negrů, anchor blessing :-* ) XD . Fighteři nemají šanci ani jeden (desta s frenzy hard, ale dá se uběhat =) )

Mno ale ta neznalost (kromě high skilled lvlů, ktěří už vědí že se dá dim 70+ dát v 7 nucích + ES XD ) mě docela mrzí, protože zase tak blbej party char to není =) sice se PS nevyrovná např. v tom, že by utankoval rb to ne.. ale expit furt sám (když nebyla ally) není nic moc příjemnýho..

Jinak tedy co se týče lvlu tak teď momentláně - a ne na dlouho - je to 75.. dělám sub (checkovat rb taky chuťovka XD ), pak přestup a hurá na lvl 40 =P Moc se těšim, konečně nějakej fight char Smile Teda hurá pokud mě právě imp/claws nechají opíchat baiuma :X

Mno, už nvm co bych sem napsal v tuhle hodinu Smile kdyby něco, pm ve hře, sem tam až nekřesťansky často Very Happy (nick je tady vlevo)
Návrat nahoru Goto down
 
Koníčkáři sem :lol: (ES, pro lamky Elemental summoner :X)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Lineage II by Indil :: Lineage :: Vaše chary-
Přejdi na: